Наше обладнання знижує енергомісткість сушіння
Наше обладнання знижує енергомісткість сушіння
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сушіння – одна з основних післяжнивних стадій обробки зерна і найбільш енергомістка, що дає змогу зберегти його якість і споживчі властивості. Оскільки якісні показники зернових дуже важливі, сушарне устаткування має бути надійне, дієве й зручне у використанні. Якість сушіння зерна залежить від правильно підібраного обладнання й режимів. Завод елеваторного обладнання «СОКОЛ» ось уже понад 25 років виробляє зерносушарки шахтного типу. Їхній модельний ряд охоплює продуктивність від 5,0 т/год до 100,0 т/год за пшеницею при знятті 6% вологи в режимі сушіння з охолодженням. Найважливіші показники роботи наших зерносушарок – це висока ефективність. Ми її досягаємо, використовуючи сучасну систему керування та автоматизації сушіння, рекуперацію відпрацьованого охолоджувального повітря й високоефективні пальники.

Ринок диктує свої потреби, і з огляду на них завод «СОКОЛ» розробив устаткування, що дає змогу якісно сушити зерно, заощаджуючи витрати енергоресурсів. 2010 року «СОКОЛ» запустив у серійне виробництво охолоджувач зерна потоковий, через рік – бункер вентильований, типу БВ, 2012 року – теплогенератор, що працює на рослинному паливі, а наступного року – теплообмінник.

Застосовуючи охолоджувач і бункер вентильований для охолодження зерна після сушіння, ви підвищуєте продуктивність зерносушарок, збільшуючи зону нагріву завдяки зоні охолодження. При цьому зерно охолоджується в охолоджувачах. Залежно від вибраного режиму сушіння слід застосовувати потокові охолоджувачі або бункери вентильовані. Окрім того, бункери вентильовані можна використовувати для «відлежування», «запотівання» зерна після сушки з наступним продуванням атмосферним повітрям, щоб видалити всю вологу. Така технологія дає змогу сушити зерно в зерносушарках не до 14%, а до 16%, Це неабияк скорочує час, а отже, і витрати палива, що уможливлює заощадити до 40% енергоносіїв. Просушене таким методом зерно має вищі показники якості. Особливо це актуально для зернових культур, схильних до «шпаруватості». Охолоджувачі потокові ми випускаємо продуктивністю 15, 30, 45 т/год, бункери вентильовані – об’ємом від 23 м³ до 55 м³.

Бункери вентильовані можна використати під час зернозбирального періоду, щоб зберегти вологе зерно перед сушінням, забезпечити стале й рівномірне відвантаження/завантаження зерносушарних комплексів. Бункери здатні забезпечити безпечний час зберігання зерна з вологістю до 24% протягом 4-х діб, бездоганно пасують для зберігання насіння.

Ще однією розробкою заводу «СОКОЛ», що дає змогу ефективно використовувати енергоресурси, є теплогенератор, що працює на тюкованій соломі. Теплогенератор ТВТ призначений нагрівати атмосферне повітря до 1200 ºС. Як паливо в теплогенераторі використовується солома, спресована в тюки. Найбільше разове завантаження – до 1200,0 кг. Безперервне горіння палива разового завантаження – 2 години. Можливо використати дрова, зернове лушпиння, тирсу як добавки соломи, що горить. Теплогенератор має блокову систему й може легко збільшити потужність із додаванням камер згоряння. Послідовне завантаження камер згоряння й значний обсяг підводу води дають змогу звести на нуль коливання вихідної температури агента сушіння, що дуже важливо для якісної сушки зерна.

Конструкторський відділ заводу постійно вдосконалює наше устаткування й розробляє нове, запотребоване ринком. Отже, завод елеваторного обладнання «СОКОЛ» працює над підвищенням якості сушіння зерна, скороченням витрат і над дієвим заощадженням енергоресурсів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.